Névnapok: Ma: Fábián, Sebestyén Holnap: Ágnes

Szeretettel gratulálunk Schmidt Márta kolléganőnknek!

2018-06-11

Címkék: Schmidt Márta

Szeretettel gratulálunk Schmidt Márta kolléganőnknek! A Kaposvári Tankerületi Központ Pedagógusnapot tartott 2018. június 5-én Kadarkúton, ahol Tankerületi Dicséretek átadására is sor került. A rendezvény keretében iskolánk gyógypedagógusa, Schmidt Márta is elismerésben részesült.

Schmidt Márta gyógypedagógusként és alapítványunk kuratóriumi elnökeként is kimagasló munkát végez iskolánkban.

Pedagógiai munkájával fejleszti a tanulási nehézséggel küzdő kiemelt figyelmet, különleges bánásmódot igénylő tanulóinkat, támogatja az óvoda-iskola valamint az alsó-felső tagozat közti átmenet megkönnyítését.

Tudását folyamatosan fejleszti, tapasztalatait megosztja munkatársaival. Szakértő mesterpedagógusként  segíti  a pedagógusok munkáját.

Kuratóiumi elnökként számos sikeres pályázat fűződik a nevéhez, mellyel hozzájárult iskolánk eszközfejlesztéséhez valamint tartalmas programok és rendezvények szervezésének kezdeményezője, aktív részese.

Gratulálunk Márti!

< Vissza az előző oldalra

Naptár

h k sz cs p sz v
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

Gyakran Ismételt Kérdések

Mit tegyek, ha elvesztettem a diákigazolványom?  

A válasz és további kérdések >

Idézetek

Sok mindent tanulsz majd az életben, jót is, rosszat is. De mindig jól fontold meg, mit fogadsz ezekből a szívedbe.
  

Danielle Steel

További idézetek >

www.nfu.hu

www.nfu.hu


Közreműködő szervezet:
www.energiakozpont.hu