Névnapok: Ma: Állami ünnep, István, Vajk Holnap: Sámuel, Hajnalka

Szeretettel gratulálunk Schmidt Márta kolléganőnknek!

2018-06-11

Címkék: Schmidt Márta

Szeretettel gratulálunk Schmidt Márta kolléganőnknek! A Kaposvári Tankerületi Központ Pedagógusnapot tartott 2018. június 5-én Kadarkúton, ahol Tankerületi Dicséretek átadására is sor került. A rendezvény keretében iskolánk gyógypedagógusa, Schmidt Márta is elismerésben részesült.

Schmidt Márta gyógypedagógusként és alapítványunk kuratóriumi elnökeként is kimagasló munkát végez iskolánkban.

Pedagógiai munkájával fejleszti a tanulási nehézséggel küzdő kiemelt figyelmet, különleges bánásmódot igénylő tanulóinkat, támogatja az óvoda-iskola valamint az alsó-felső tagozat közti átmenet megkönnyítését.

Tudását folyamatosan fejleszti, tapasztalatait megosztja munkatársaival. Szakértő mesterpedagógusként  segíti  a pedagógusok munkáját.

Kuratóiumi elnökként számos sikeres pályázat fűződik a nevéhez, mellyel hozzájárult iskolánk eszközfejlesztéséhez valamint tartalmas programok és rendezvények szervezésének kezdeményezője, aktív részese.

Gratulálunk Márti!

< Vissza az előző oldalra

Naptár

h k sz cs p sz v
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             

Gyakran Ismételt Kérdések

Mit tegyek, ha elvesztettem a diákigazolványom?  

A válasz és további kérdések >

Idézetek

Az olyan ember, aki nem ért a számítógéphez, a XXI. században analfabétának fog számítani.  

Teller Ede

További idézetek >

www.nfu.hu

www.nfu.hu


Közreműködő szervezet:
www.energiakozpont.hu