Névnapok: Ma: János, Pál Holnap: László

Szeretettel gratulálunk Schmidt Márta kolléganőnknek!

2018-06-11

Címkék: Schmidt Márta

Szeretettel gratulálunk Schmidt Márta kolléganőnknek! A Kaposvári Tankerületi Központ Pedagógusnapot tartott 2018. június 5-én Kadarkúton, ahol Tankerületi Dicséretek átadására is sor került. A rendezvény keretében iskolánk gyógypedagógusa, Schmidt Márta is elismerésben részesült.

Schmidt Márta gyógypedagógusként és alapítványunk kuratóriumi elnökeként is kimagasló munkát végez iskolánkban.

Pedagógiai munkájával fejleszti a tanulási nehézséggel küzdő kiemelt figyelmet, különleges bánásmódot igénylő tanulóinkat, támogatja az óvoda-iskola valamint az alsó-felső tagozat közti átmenet megkönnyítését.

Tudását folyamatosan fejleszti, tapasztalatait megosztja munkatársaival. Szakértő mesterpedagógusként  segíti  a pedagógusok munkáját.

Kuratóiumi elnökként számos sikeres pályázat fűződik a nevéhez, mellyel hozzájárult iskolánk eszközfejlesztéséhez valamint tartalmas programok és rendezvények szervezésének kezdeményezője, aktív részese.

Gratulálunk Márti!

< Vissza az előző oldalra

Naptár

h k sz cs p sz v
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Gyakran Ismételt Kérdések

Gyermekem vidéki, s érdekelne, hogy mely buszokra biztosítanak kíséretet a pedagógusok?  

A válasz és további kérdések >

Idézetek

Mivel mindenki a maga módján látja a világot, a maga módján éli meg nehézségeit és a sikereit. Tanítani annyi, mint megmutatni a lehetőséget. Tanulni annyi, mint élni a lehetőséggel.  

Paulo Coelho

További idézetek >

www.nfu.hu

www.nfu.hu


Közreműködő szervezet:
www.energiakozpont.hu