Névnapok: Ma: Rafael Holnap: Alajos, Leila

Alapítványi gyermeknap iskolánkban

2018-06-12

Címkék: alapítvány

Alapítványi gyermeknap iskolánkban Szeretettel várjuk a már hagyománnyá vált Alapítványi napunkon iskolánkban, 2018. június 14-én csütörtökön, 8:15 órától, ahol a színes programok és foglalkozások vidám és tartalmas délelőttöt ígérnek minden tanulónknak és érdeklődőnek.

Programok:

8:30-TÓL:

–      kézműves foglalkozás – Keresztes Katalin kolléganőnk irányításával

-       ügyességi vetélkedő – Lőrincz Péter kollégánk szervezésében

-       plakátkészítés Változtassunk! Életmódváltás okosan c. projektünkhöz kapcsolódóan - osztályonként

10:30-TÓL

Széles Út Egyesület bemutatója – Horváth György kollégánk koordinálásával

Alapítványi Napunk keretében ismét ellátogatnak hozzánk a Széles Út Egyesület tagjai, akik tájékoztatatójukkal, bemutatójukkal, és a tanulóink motoroztatásával várhatóan ismét nagy örömet szereznek diákjainknak, akik már nagyon várják őket.

Helyszín: 7255 Nagyberki, Ifjúság útja 1.

 

Szász Endre Általános Iskoláért Alapítvány

kuratóriuma

< Vissza az előző oldalra

Naptár

h k sz cs p sz v
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
             

Gyakran Ismételt Kérdések

Mit tegyek, ha elvesztettem a diákigazolványom?  

A válasz és további kérdések >

Idézetek

A hátrányos helyzet nem "bekerül" az iskolába, a hátrányos helyzet az iskolában manifesztálódik. Nem lenne, ha nem működnének az iskola legtöbbször észre sem vett egyoldalúságai, megkülönböztetései.  

Nahalka István

További idézetek >

www.nfu.hu

www.nfu.hu


Közreműködő szervezet:
www.energiakozpont.hu