Névnapok: Ma: Arnold, Levente Holnap: Gyárfás

Alapítványi gyermeknap iskolánkban

2019-06-11

Címkék: alapítvány

Alapítványi gyermeknap iskolánkban Szeretettel várjuk a már hagyománnyá vált Alapítványi napunkon iskolánkban, 2019. június 14-én pénteken, 8:15 órától, ahol a színes programok és foglalkozások vidám és tartalmas délelőttöt ígérnek minden tanulónknak és érdeklődőnek.

Ezen a délelőttön a tanulóink zenés bemelegítéssel rákészülhetnek a sportversenyekre, karate bemutatóra, saláta készítő versenyre, csemegézhetnek az ételkülönlegességekből, meghallgathatják Szenner Mónika dietetikus előadását és tanácsait,  ráhangolódhatnak a nyárra Sárdi Benjaminnal, s a bátrabbak együtt motorozhatnak a Széles Út Egyesület motorosaival.

Vidám, élménydús napot kívánunk mindenkinek!

 

Szász Endre Általános Iskoláért Alapítvány kuratóriuma

< Vissza az előző oldalra

Naptár

h k sz cs p sz v
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Gyakran Ismételt Kérdések

Mit kell magammal vinnem, ha gyermekemet be akarom íratni az Általános Iskolába?   

A válasz és további kérdések >

Idézetek

Tudni annyi, mint mindent sajátunkká tenni, nem függeni a példától, és nem sandítani vissza a mesterre.  

Seneca

További idézetek >

www.nfu.hu

www.nfu.hu


Közreműködő szervezet:
www.energiakozpont.hu