SZÁSZ NAPOK 2021 - ZÁRÓNAP, EREDMÉNYHIRDETÉS
2021-11-26
Címkék
Öko-nap tavaszi szünet történelem általános iskola társastánc siófoki művészeti iskola Kadarkút papírgyűjtés Hangoló étkezés táplálkozás Társastánc tábor mosdósi telephely Jótékonysági est prevenció
Belépés
A Szász Napok keretében számos versenyben mérethették meg magukat tanulóink. A pénteki ünnepélyes eredményhirdetésen a legjobbakat oklevéllel és ajándékokkal jutalmazták. A helyezettek nevei az alábbiakban olvashatóak:
EREDMÉNYEK
Szavaló verseny – alsó
2. osztály
I. Fényes Annabella
II. Vörös Luca
III. Vári Orsolya
3. osztály
I. Jemerik Ezékiel
II. Csorba Ábel, Nagy Levente
III. Deák Larissza
4. osztály
I. Csonka Sára
II. Bárdos Viktória, Kovács Nóra
III. Kovács Lili
Szavaló verseny - felső
5. osztály
I. Sárközi Roxána emléklap: Fehér Alexa, Sebők Laura
II. Keresztes Edit
III. Katona Dominik
7. osztály
I. Ravasz Róbert
II. Löffler Anna
III. Tóth András
8. osztály
I. Száraz Alexandra
II. Böjte Kata
III. Palkó Veronika
Német szépkiejtési verseny
4. osztály
I. Palkó Hanna- Horváth László
II. Nyers Tamás- Ragoncsa Dzsenifer
III. Nyers Kinga
5. osztály
I. Márton Ákos
II. Katona Dominik
III. Sipos Eszter
6. osztály
I. Rattinger Levente Károly
II. Jemerik Csenge
III. Gyutali Gábor- Makai Richárd
7. osztály
I. Löffler Anna
II. Trapp Dorián
III. Krisztics Csilla
8. osztály
I. Palkó Veronika
II. Csorba Emília
III. Kelemen Árpád
Rajzpályázat
1-2. évfolyam
I. Carretta Gaia Bella 2. o.
II. Ükös Viktória 1.b
III. Neiczer Bálint 1.a
Vári Orsolya 2. o.
3-4. évfolyam
I. Bogdán Bence 3. o.
II. Csordás Réka Janka 4. o. Kaposfő
III. Nagy Levente 3. o. -Gelencsér Lili 3. o. Kaposmérő
5-6. évfolyam
I. Szabó Amanda 5. o. Kaposfő
II. Pápai Natália 6. o.
III. Tóth Graciana 5. o. Kaposmérő
7-8. évfolyam
I. Száraz Alexandra 8. o.
II. Horváth Szabolcs 8. Kaposfő
III. Kovács Eszter 8. o. Kaposfő
Hungarikumok - osztályok közti vetélkedő
alsó:
I. 2. osztály
II. 1.b, 3. osztály
III. 4. osztály
emléklap: 1.a
felső:
I. 7. osztály, 8. osztály
II. 6. osztály
III. 5. osztály
Sorverseny – alsó tagozat
I. 2. osztály, 3. osztály
II. 1. évfolyam, 4. osztály
Makettkészítés - Díjazottak
- Márton Ákos 5. osztály
- Horváthné Heizler Ilona vezetésével 6. osztályból: Gyutali Gábor, Magyar Nándor, Palkó Máté, Rattinger Levente; 8. osztályból: Palkó Veronika
ppt Torockóról: Trapp Dorián 7. osztály
Sporteredmény
Húzódzkodás
lányok: Kurják Szonja 8. o.
fiúk 5-6: Hajdu Norbert 5. o.
fiúk 7-8:
I. Makai Richárd 6. o.
II. Károlyi Milán 5. o.
III. Orsós Tamás 8. o.
Plank
alsó:
I. Sutus-Juhász Péter Tamás 3. o.
II. Nagy Levente 3. o.
III. Jankó Nikoletta 4. o.
5. fiú:
I. Katona Dominik 5. o.
II. Márton Ákos 5. o.
III. Hajdu Norbert 5. o.
7-8 lány:
I. Száraz Alexandra 8. o.
II. Kurják Szonja 8. o.
III. Löffler Anna 7. o.
6-8. fiú:
I. Orsós Dávid 6. o.
II. Makai Richárd 6. o.
III. Sutus-Juhász János 7. o.
Fekvőtámasz
lányok:
I. Kurják Szonja 8. o.
II. Száraz Alexandra 8. o.
III. Maráz Gabriella 5. o.
3-4. fiú:
I. Nagy Levente 3. o.
II. Sutus-Juhász Péter 3. o.
5-6. fiú:
I. Katona Dominik 5. o.
II. Hajdu Norbert 5. o.
7-8. fiú:
I. Makai Richárd 6. o.
II. Orsós Dávid 6. o.
III. Orsós Tamás 8. o.
Gratulálunk a gyerekeknek a szép eredményekhez! Köszönjük a szervező pedagógusok munkáját!