Szász Napok 2024 - Versmondó verseny
2024-11-20
Címkék
október 23-i megemlékezés természetismeret háziverseny diák pedagógus tábor tanév végi programok Dr. Papp Zoltán János elemgyűjtés Szépírás verseny Barczi Imre diákparlament félév költészet napja Kamasztér Alapítvány 2009 TEKI TOTÓ
Belépés
Lezajlott iskolánk alsó és felső tagozatos diákjainak hagyományossá vált versmondó versenye, ahol a magyar gyermekirodalom remekeiből szavaltak versmondóink.
"A költészet a lélek zenéje." Voltaire idézete volt a mottója versmondő versenyünknek,
mely a költészet iránt fogékony és érdeklődő versmondó tanulóink számára nyújtott lehetőséget arra, hogy megmutassák tehetségüket.
Köszönjük Gál Márta és Győrfi Gergely kollégáink szervező munkáját, a zsűri értékelését és a felkészítő pedagógusok munkáját.
Kapcsolódó képek
Naptár
| « | 2026 április | » | ||||
| h | k | sz | cs | p | sz | v |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 | |||
Idézetek
Az óvodáinknak, iskoláinknak nem bajnokképző tanfolyamoknak kellene lenniük, nem hiszem, hogy egy iskola versenyistálló kellene legyen, ahol egyetlen dolog számít, az individuális eredmények, a sikerek, hanem az életre felkészítő, az életnek szerves részét alkotó terek, ahol egy reális világba kilépésre készítjük fel a gyermekeinket.
Böjte Csaba




















