Névnapok: Ma: Leonóra, Inez Holnap: Tamás

Címkék

Kérjük, válasszon az alábbi címkék közül:

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola Pálóczi Kupa plébános koszorúzás igazgató januári és februári programok Természettudományok sport nap Mese-játék Orchidea International Schools hüllő bemutató csillagász tábor elismerés integrált oktatás alapítvány IKSZT tanév rendje Kelemen Árpád Tokai Károly múzeumpedagógia vásár Csillagász tábor DPTV Őszi Zoltán covid-19 siófoki művészeti iskola félév Nemzeti Összetartozás Napja tanuló iskolatáska papírgyűjtés Fésűs Éva Október 23. földrajz nyusziváró verseny Játékos Sport tánc Liszt Ferenc Zeneiskola Idősek Klubja Természettudományok doktora jótékonykodás Bozsik program Asztalitenisz Diákolimpia Innovatív iskolák pedagódus étkezés népmese napja női boksz teremfoci Dr. Papp Zoltán János pályaválasztás Baranta II. Szász Endre Minősítő Táncverseny Roxínház tanítási szünet házi versenyek fotózás Károlyi Gabriella művészetoktatás Hét vezér tábor Blaskovics Bence hüllő Kovács Kornélia Áldozatvédelmi nyítl nap Bogdán Vanessza kiállítás Alapítványi nap aradi vértínúk Szeged Tüskevár sportjátékok jelmezbál Családi Sportnap Mikulás Kupa interaktív tanév eleji programok Olvasás verseny Benkő Klaudia víz világnapja jelmez HEMI kerékpáros verseny Szalacska-kupa verseny Szkander Kovács Boglárka országos verseny karácsonyi üdvözlet Advent PÉNZ7 mentoráló intézmény Berki Kupa magyar nyelvi verseny Pillangó csoport méz rendőrségi tájékoztatás Március 15. kapospula logopédiai foglalkozás Szép Istvánné kirandulas dikák szép olvasás Zánka tánc verseny versmondás pedagógus javító vizsga decemberi programok SZÁSZ EST Zelfel György tanévnyitó rajz tanévkezdés Hangoló Lőrincz Péter hittan Szász Napok szülői munkaközösség Karácsonyi műsor Miszlai Jázmin HPV elleni védőoltás tanár-diák foci Házi történelem verseny pedagógus Versmondó verseny búcsúztató Öko-nap Löffler Anna Ferencz Fanni akadályverseny Október 6. Közkincs Alapítvány Szavaló Versenye térítési díj Felső tagozat kiszebábu Apáczai Csere János SZKI papírgyűjtés rajzpályázat Figura Ede Őrimagyarósd Kertész Sándor jogtiszta szülők étlap Bőzsöny Flóra Mezőgazdasági Gép Kiállítás program Barczi Imre KRÉTA Borsányi Piroska mesevetélkedő bemutató rosseb kupa pályázat Pedagógus Szolgálati Emlékérem fűtés TÖK JÓ BULI április NyelvÉsz kémia Mezőfi Beatrix Rónai József városi helyesírási verseny férfi kórus Szakszolgálati Napok Sasvári Lili Office Kiss Eszter s SMRFK óvoda-iskola DÖK őszi nevelőtestületi értekezlet nyílt nap teremlabdarúgás mosdós gyerek néptánc tehetségkutató verseny Adni jó Tök jó buli. szülői munkaközösség tájékoztató gyógytestnevelésről Tanítói állás hit- és erkölcstan diákok SZÁSZ SZÍNŰ VILÁG diákigazolvány DPTV 2017 ökölvívás TE IS! EFOP - 1.8.5-17-2017-00211 azonosító számú pályázat projekt RSZTOP Erzsébet-tábor Hodosi Dorttya szavalás diák pedagógus Száraz Alexandra Makai Krisztofer 2015/16-os tanév rendje Lőrincz Tamás Karácsonyi hangverseny Somogyvári Dávid Szakmák Éjszakája Szalacska- kupa májusi programok katona dalok 3-4. osztály Sperling Balázs Takács Gáborné Tisztaszoftver tanóra Horváth István ünnepi műsor mese Mezei Futóverseny buszbérlet előadás EFOP-1.8.5-17-2017-00211 Változtassunk! Életmódváltás okosan író-olvasó találkozó matematika verseny nagyberki Mi fán terem? Utánpótlás Olimpia portás suli Szülői értekezlet tanévnyitó 2015 júniusi programok Karácsony versenyeredmények pontgyűjtő verseny Karácson ping-pong verseny FTC első osztály óvoda EFOP - 1.8.5-17-2017-00211 azonosító számú pályázat Dr. József István Nyers Péter IKT Mikulás tervezett programok december-január fizika bizonyítvány osztás ballagás október 15. Idegen nyelvi kompetencia mérés „Tour de Balaton 2016” Böngész mesekuckó KRESZ Szavaló verseny Ónos eső beiratkozás közétkeztetés táplálkozás nyugdíjas találkozó Albert Dominika 2018/2019-es tanév rendje természetismeret háziverseny festőművész társastánc Schmidt Márta Bárdos Barnabás pedagógusok iskolatörténeti kiállítás Orsós Ferenc oklevél baté házi verseny Bőzsöny Flóra Eperke Szász Plakett közlekedési verseny Odor Zsuzsanna pedagógus nap Lendvai Krisztofer Föld napja Fenntarthatósági témahét Fradi Ungvárszki Imre január történelem verseny életmentő kártya nyári tábor Ferencz Zsófia Szász Endre 4. osztály Horvát György 2009 sport TEKI TOTÓ táncverseny TITOK. történelem verseny tervezett programok ingyenes program letöltés tájékoztató Természetismeret verseny naptár diák Ne válj áldozattá! biológia megelőzés népzene december iskolatörténeti vetélkedő szervezeti felépítés Komplex TTV 2018 Vajda Sándor pedagógus állás rendőrség programok tanév végi programok Gombos Péter Művészeti Iskola tankönyvrendelés év végi programok boksz egészség Szülőföldem Somogyország munkatársat keresünk ügyelet mézes reggeli matematika vigado-hegy kerámia kiállítás rajzverseny Komplex TTV Lévay Mária történelem továbbképzés Sebők Laura tanévzáró helyesírás költészet napja Kadarkút 2017 Gulyás Ádám Szépírás verseny szociális segítő őszi szünet gyűjtés zene tankönyv Dr. József István pszichológus Művészeti iskola tandíja Horváthné Győrffy Beáta biológia középiskolai felvételi tájékoztató Alapműveleti Matematika Verseny Ökölvívó EB Baloghné Bíró Mária történelem házi verseny nyári ügyelet pedagógus kirándulás műsor FARSANG minősítés 5. osztály kistérségi szavaló verseny magyar diáksport napja laborgyakorlat kercseliget nyusziváró verseny eredmények tankönyvosztás egészségnap mobiltelefon szakmai nap Társastánc tábor mesedélután Aradi vértanúk Egy húron pendülünk József Attila Zrínyi Ilona Matematikaverseny ajándék Szász Napok 2017 Mákos Bence alapítvány vers bajnokság szavalóverseny Orsós Róbert SZALACSKA KUPA Halloween bokszedzés mentoráló program Jótékonysági est XI.Szalacska Ökölvívó Kupa Tudásbajnokság múzeumlátogatás általános iskola diákparlament Szász Endre Művészeti Fesztivál mentoráló Kamasztér Alapítvány fejtetvesség Határtalanul ping-pong társas tánc ELBIR Vers-és meseíró verseny Csiga csoport Mese-Játék Vetélkedő eredmények Győrffy Beáta Horváth György drogprevenció elemgyűjtés délutáni foglalkozás táncház Ingyenes táborozás 1956 Jemerik Csenge III. Szász Endre Művészeti Fesztivál 2016 labor esszé Csikós-Nagy Márton szobrászművész Felsős focicsapat nyelvi tábor koncert hitoktatás drámafoglalkozás szülő hírek félévi értekezlet TITOK Hüllőkiállítás irodalom Kovács Zsófia állás beíratás táncbemutató matematika tanár Somogy Zenekar áprilisi programok nyílt boksz edzés Kadarkút SZMK miniszteri elismerés Kísérlet AKIRE BÜSZKÉK VAGYUNK tájékoztatás Kovács Istvánné elérhetőségek Csikóstőttősi Német Nemzetiségi Tánccsoport Berkes Sándor versenykiírás középiskolai visszajelzések névadó Téltemetés prevenció Dr. Gombos Péter TÁMOP október 23-i megemlékezés tavaszi szünet Katona Lászlóné Kistérségi szavalóverseny Sport tábor nevelési értekezlet Szücs Martin Bőzsöny Kata gyászhír Büfé netfit Karácsonyi Vásár úszás szépkiejtés mosdósi telephely évforduló tanár anyák napja junior

Naptár

h k sz cs p sz v
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
             

Gyakran Ismételt Kérdések

Gyermekem vidéki, s érdekelne, hogy mely buszokra biztosítanak kíséretet a pedagógusok?  

A válasz és további kérdések >

Idézetek

Olyan lesz a jövő, mint amilyen a ma iskolája.  

Szent-Györgyi Albert

További idézetek >

www.nfu.hu

www.nfu.hu


Közreműködő szervezet:
www.energiakozpont.hu