Találatok a "Hírek, események" között a(z) Károlyi Gabriella címkére:

Összesen 9 találat a(z) Károlyi Gabriella címkére:

Gratulálunk Gabi!

Gratulálunk Gabi! 2016-09-28

Iskolánk tavaly ballagott tanulója Károlyi Gabriella a törökországi Orduban rendezett Ifjúsági Női Ökölvívó Európa Bajnokságon 51 kg-os súlycsoportban ​bronzérmet szerzett.

Részletesen >

Gratulálunk Gabi! 2016-02-17

Iskolánk tanulóját és kiváló bokszolóját a Magyar Ökölvívó Szövetség emlékplakettel jutalmazta a 2015-ös évben nyújtott kimagasló sportteljesítményéért, melyek közül a jelentősebbek a következők voltak:

Junior Magyar Bajnokot ünnepeltünk

Junior Magyar Bajnokot ünnepeltünk 2015-11-23

Károlyi Gabriella a hétvégén Vecsésen megrendezett Női Ökölvívó Magyar Bajnokságon korcsoportjában I. helyezett le, s immáron 2. alkalommal hozta haza a bajnoki címet.

Gratulálunk Gabi! 2015-09-01

Az augusztusban Keszthelyen megrendezett Női Junior Ökölvívó Európa Bajnokságon, iskolánk 8. osztályos tanulója, Károlyi Gabriella 44 kg-os súlycsoportban ezüst érmet szerzett.

Bokszolóink a Plaza Kupán

Bokszolóink a Plaza Kupán 2015-06-01

A hétvégén megrendezett Plaza Kupán bokszolóink, korosztályukban és súlycsoportjukban arany éremmel térhettek haza.

Köszönjük Gabi!

Köszönjük Gabi! 2015-05-19

Úgy gondolom, keveseknek adatik meg, hogy 14 évesen világbajnokságon vegyenek részt. Károlyi Gabriellának, iskolánk tanulójának sikerült. Kitartása, elszántsága, tehetsége és sport teljesítménye példaértékű lehet

Büszkék vagyunk rád Gabi!

Büszkék vagyunk rád Gabi! 2015-04-09

Győrben 11 bajnokot avattak. A mi bajnokunk Károlyi Gabriella, aki 46 kg-os súlycsoportban juniorként az Utánpótlás Olimpia I. helyezettje lett. Gratulálunk neked, és edzőidnek!

Gratulálunk Gabi! 2015-02-24

Kaposvár elmúlt évi diákolimpiai bajnokait és korosztályos magyar bajnokait köszöntötték tegnap délután a Munkácsy Mihály Gimnáziumban.Dér Tamás alpolgármester 187 sportolónak és 36 OB aranyérmesnek adott át díjakat, köztük iskolánk egyik tanulójának is.

GRATULÁLUNK GABI!

GRATULÁLUNK GABI! 2015-01-21

2015. január 11-16. között rendezték a szerbiai Suboticaban a Nemzetek Kupája Női Boksz Versenyt, ahol iskolánk tanulója, Károlyi Gabriella a junior korcsoportban, 46 kg-ban III. helyezést ért el. GRATULÁLUNK!