Névnapok: Ma: Péter Holnap: Katalin, Kitti

Sikerek a mezei futóversenyen

2018-03-29

Címkék: Mezei Futóverseny

Sikerek a mezei futóversenyen Az időjárás többszöri időpont módosításra kényszerítették a szervezőket, de végül 2018. március 26-án megrendezték Kadarkúton a Diákolimpia mezei futóversenyének körzeti döntőjét.

Iskolánkat különböző korcsoportokban 14 fő képviselte és összességében remek eredménnyel zárták a versenyt:
  • A IV. korcsoportos fiúk  versenyében Kerkuska István (8. osztály) 2. helyezést ért el; Hajcsár Donát (8. osztály) 10. lett.
  • A III. korcsoportos lányok között Száraz Alexandra (4. osztály) szintén második lett;
  • A II. korcsoportos fiúk futamában Vajda Sándor 2., Jelencsik Noé 3., Réz Tamás 5., Makai Richárd 9. helyen ért célba, a csapat pedig 1. helyen végzett. A csapat tagja volt még Kelemen Árpád, ők mindannyian a 4. osztály tanulói.
  • III. korcsoportos fiúknál Rafai Adrián (5.a osztály) 5. helyezést ért el, a II. korcsoportos lányoknál Bakó Bella (4. osztály) 5., Szabó Luca (4. osztály) 6. lett.
A körzeti döntő másnapján rendezték a megyei döntőt, melyen a II. korcsoportos fiúk a mezőny második felében végezve, a távot két nap alatt kétszer lefutva teljesítették a versenyt.
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek, Horváth György és Lőrincz Péter kollégáinknak.